ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ - MegaElectric

Shortcodes Ultimate

YOUR CART

No products in the cart.

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

5

Η αλυσίδα καταστημάτων Megaelectric, που ασχολείται με την εισαγωγή και πώληση ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει Συμβούλους Πωλήσεων για τα καταστήματα Παγκύπρια.

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Ενημέρωση πελατών, επίδειξη και πώληση των προϊόντων
  • Ανάπτυξη και αξιοποίηση δικτύου επαφών με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων
  • Προτάσεις βελτιστοποίησης ενεργειών προώθησης
  • Εφαρμογή και τήρηση διαδικασιών και πολιτικών της Εταιρείας
  • Δημιουργία εικόνας επαγγελματισμού και ευγένειας σ’ όλες τις επαφές με πελάτες και συναδέλφους
  • Οποιαδήποτε άλλη εργασία σχετική με τη εξυπηρέτηση των πελατών και εργασιών του καταστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες

  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα εξυπηρέτησης πελατών ή τον τομέα πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση καταναλωτών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών ανάλογα με την εμπειρία, συνδυασμένο με την απόδοση
  • 13ος μισθός
  • Φιλοδώρημα άμεσα συνδεδεμένο με την απόδοση
  • Ταμείο Προνοίας
  • Πενθήμερη εργοδότηση

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email hr@megaelectric.com.cy δηλώνοντας στο θέμα ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ και ΠΟΛΗ.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.